Polityka jakości

Polityka jakości w firmie Fruits4you.

Najważniejsi są dla nas konsumenci – ich satysfakcja i lojalność. To dla nich dostarczamy najlepsze owoce i warzywa, dbając o najwyższą jakość każdego produktu.

Polityka jakości polega na konsekwentnym stosowaniu takich metod pracy, które zapewniają dokładne rozpoznawanie i maksymalne zaspokajanie wymagań aktualnych i potencjalnych Klientów. Wiemy, że o sukcesie firmy decydują Klienci, dlatego też zadowolenie i satysfakcja każdego z nich, jest gwarancją sukcesu firmy i warunkiem jej dalszego rozwoju.

Nadrzędnymi celami Fruits4you jest:

  • utrzymywanie jakości dostarczanych przez nas produktów na najwyższym poziomie
  • zaspokajanie potrzeb i wymagań naszych klientów
  • nieustanne doskonalenie i rozwój
  • konkurencyjność

Zakup owoców i warzyw

Mamy ściśle określone zasady, którymi kierujemy się kupując towary. Zakup owoców najwyższej jakości to dla nas priorytet. Dokładnie sprawdzamy każdą partię i osobiście próbujemy owoców przed zakupem. Współpracujemy z wąską grupą dostawców dzięki czemu możemy kontrolować jakość owoców przez cały rok. Każda dostawa towaru jest dokładnie sprawdzona. Owoce są podwójnie selekcjonowane najpierw u naszego dostawcy, później u nas, podczas ręcznego pakowania do skrzynek.

Przepakowywanie

Owoce dostarczane przez producentów w oryginalnych opakowaniach są przepakowywane do drewnianych opakowań zwrotnych. Owoce są starannie selekcjonowane – do Państwa skrzynek trafiają tylko te owoce, które są w nienagannej kondycji i spełniają warunki jakości.

Dostawa

Zalecenia polityki jakości w naszej firmie stosowane są na każdym etapie jej działalności. Czas, który upływa od momentu przygotowania towaru do momentu jego dostarczenia to zaledwie kilka godzin. Owoce i warzywa przygotowywane są w godzinach porannych oraz tego samego dnia dostarczane do Klientów zgodnie z ich wytycznymi.